< Nowsze wydarzenia  1  ..  71   72  73  ..  115  Starsze wydarzenia >

Różaniec w Radiu DOXA2016-02-20

W sobotni wieczór  - 20 lutego - grupa przedstawicieli Liturgicznej Służby Ołtarza - przewodniczyła modlitwie różańcowej w studiu diecezjalnego radia DOXA. Przed każdą dziesiątką odczytali przygotowane rozważania do tajemnic radosnych, a potem razem ze słuchaczami odmawiali poszczególne modlitwy.

Na koniec mieli również okazję pozdrowić swoich rodziców i wszystkich parafian, którzy przy radioodbiornikach łączyli się we wspólnej modlitwie.

XI Przegląd Kolędników Misyjnych2016-01-30

W sobotę 30 stycznia w kościele seminaryjnym w Opolu odbył się XI Przegląd Kolędników Misyjnych, w którym wzięło udział ośmiu przedstawicieli naszej parafii.

Spotkanie ropzoczęło się nabożeństwem eucharystycznym, a następnie w auli seminaryjnej każdy z zespołów zaprezentował program, z którym odwiedzał mieszkańców parafii.

Po prezentacji grup był czas na słodki poczęstunek. Na koniec każdy z uczestników został obdarowany pamiątkową książką i dyplomem uczestnictwa.

Artykuł w Gościu Niedzielnym

Kolędowanie dzieci2016-01-24

24 stycznia podczas popołudniowego nabożeństwa kolędowego wspólnemu śpiewaniu towarzyszyły dzieci grą na różnych instrumentach. I choć chętnych instrumentalistów nie było wielu, to nie przeszkodziło to w radosnym wyśpiewaniu wielu kolęd przez zebranych parafian. Dziękujemy Pawłowi, Tomkowi, Kamilowi i Paulinie, którym nie brakło odwagi i ochoty w zaprezentowaniu swoich muzycznych talentów i zainteresowań.

Świętych Młodzianków i rozesłanie Kolędników Misyjnych2015-12-28

We wspomnienie św. Młodzianków nasz kościół parafialny zapełnił się dziećmi, również tymi przyniesionymi przez rodziców na rękach. Modliliśmy się w ich intencji oraz za wszystkie nasze rodziny, a po Mszy Św. Ks. Proboszcz udzielał indywidualnego blogosławieństwa najmłodszym.

Po Mszy Św. rozesłani byli również kolędnicy misyjni, którzy na ulice naszej parafii ze śpiewem na ustach i życzeniami roznieśli radosną nowinę o Bożym Narodzeniu.

< Nowsze wydarzenia  1  ..  71   72  73  ..  115  Starsze wydarzenia >