Administrator strony WWW

< Poprzedni tydzień  2019-10-13 .. 2019-10-20  Następny tydzień >

Niedziela - XXVIII Niedziela zwykła

7:00
W intencji podziękowań i próśb do MB Fatimskiej.
8:45
Za + Elżbietę i Ludwika Mazurek, Marcina Hudala, Annę Honisz, Jadwigę Rusz i + z rodziny. (Dz)
10:30
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Andrei i Manfreda Suchy z okazji 10 r. ślubu. (Dz)
17:00
Nabożeństwo fatimskie –różaniec i procesja ze świecami.

7:00
Za + męża, rodziców z obu stron, siostrę, 2 szwagierki i 2 szwagrów. (Racł)
18:00
W intencji nauczycieli, pracowników oświaty, emerytów i za + nauczycieli. Spotkanie przy stole.

Wtorek - św. Teresy od Jezusa

7:00
Za + rodziców Aleksandra i Zofię Grzimek, siostrę Krystynę, brata Antoniego, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące. (Racł)

Środa - uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

7:00
Za + rodziców Waleskę i Antoniego Majer, matkę Rozalię Machon, ciotkę Krystynę i dziadków. (Ścig)

Czwartek - św. Ignacego Antiocheńskiego

7:00
Za + rodziców Cholewa, Janocha i pokrewieństwo. (Ścig)

Piątek - święto św. Łukasza

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie. (Racł)
18:00
Za + żonę Donatę Chowaniec, ojca Józefa Augustyn, Wincentego i Ruth Chowaniec, Krystynę i Wernera Uliczka i pokrewieństwo. (Racł)

8:00
Za + Gertrudę Rybarczyk, + z pokrewieństwa Rybarczyk i Trinczek. (Racł)

Niedziela - XXIX Niedziela zwykła

7:00
Za + rodziców Krystynę i Augusta Szczepanek, Elżbietę i Longina Żurek, ich rodziców, rodzeństwo, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące. (Dz)
8:45
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marioli i Krystiana Bieniek z okazji 20 r. ślubu. (Serw)
10:30
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Edeltraudy i Alojzego Różyczka z okazji 50 r. ślubu. (Serw)
 < Poprzedni tydzień   Następny tydzień >

Ogłoszenia

1. Dziękuję za ofiary złożone na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zachęcam do nabywania kremówek.
  2. Nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00, przed mszą wieczorną o godz. 17.30 a w sobotę po mszy św.
  3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania: klasa VI –wtorek (godz. 17.00).
  4. Za tydzień kolekta na misje. W czasie nabożeństwa celebracja liturgiczna dla kandydatów do bierzmowania. Klasa VI złoży wtedy swoje deklaracje. Po nabożeństwie spotkanie z rodzicami klasy VI.
  5. Od wtorku można zamawiać intencje –po mszach św. i różańcu. W tym tygodniu zamawiamy jubileusze, śluby i inne rocznice. Pozostałe intencje od przyszłego poniedziałku (21.10).
  6. W sobotę na Górze św. Anny pielgrzymka Żywego Różańca.
  7. W zakrystii do nabycia kalendarze Gościa Niedzielnego - 7 PLN.
  8. Dziękuję za dary na plebanijny stół. Dziękuję również za sobotnią zbiórkę złomu.

Aktualizacja:    Projekt i wykonanie: