Administrator strony WWW

< Poprzedni tydzień  2019-02-10 .. 2019-02-17  Następny tydzień >

Niedziela - V Niedziela zwykła

7:00
Za + Helenę i Romana Magiera, brata Alfreda Szczepanek, jego żonę Helenę i syna Huberta. (Serw) j. niem.
8:45
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Joanny Apostel z okazji urodzin oraz za + męża Edwarda, rodziców i rodzeństwo. (Dz)
10:30
Za + męża Bernarda Ernst i ojca Rainharda Piecha. (Racł)
15:00
Nieszpory

7:00
Za + syna Artura, rodziców Helenę i Augusta Józef, Helenę i Andrzeja Buta, Halinę i Henryka Honisz, brata Józefa, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące. (Dz)

7:00
Za + Otylię i Alojzego Pruszko, pokrewieństwo oraz za + babcię i ciotki. (Ścig)

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz za + męża, rodziców, teściów i pokrewieństwo. (Ścig)

Czwartek - święto św. Cyryla i Metodego

7:00
Za + rodziców, teściów, dziadków, ciotki i o błogosławieństwo w rodzinie. (Ścig)

7:00
Za + rodziców, rodzeństwo, dziadków, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące. (Racł)
17:30
Za + żonę Marię Józef w 3 r. śmierci, ojca Helmuta i teściową Waleskę. (Racł)

7:00
Za + Augusta i Matyldę Wieja, ich rodziców, Zofię i Pawła Białek, pokr. i dusze w czyśćcu cierpiące. (Dz)
10:00
Pogrzeb + Hildegardy Augustyn
12:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Erny Honisz z okazji 80 urodzin. (Ścig)

Niedziela - VI Niedziela zwykła

7:00
Za + ojca cystersa Czesława Kopacz, jego rodziców i rodzeństwo. (Racł)
8:45
Do Bożej Opatrzności o zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Michała z okazji 4 urodzin oraz o łaskę wiary, zgodę i miłość w rodzinach Złotnik, Muller i Mazurek. (Dz)
10:30
Za + Elżbietę Florian, rodziców, teściów i rodzeństwo. (Racł)
15:00
Nabożeństwo –celebracja liturgiczna dla kandydatów do bierzmowania.
 < Poprzedni tydzień   Następny tydzień >

1. We wtorek:
    • spotkanie formacyjne dla klasy III gimnazjum –godz. 16.00.
    • spotkanie Rady Parafialnej –godz. 18.30 (plebania).
  2. Za tydzień kolekta przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
    Natomiast po nabożeństwie spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W zakrystii do odbioru „Miłujcie się”.
  4. Podziękowanie:
    • parafiankom z Racławiczek za dyżur przy sprzątaniu kościoła. Troskę o porządek przejmują parafianie z Dziedzic.
    • paniom z Caritas za przygotowanie spotkania dla naszych chorych.

Aktualizacja:    Projekt i wykonanie: