Konto:

Wyszukaj wydarzenia z roku
 < Nowsze wydarzenia  1   2   3  4  ..  86  Starsze wydarzenia >

Kolędowanie w Dziedzicach2019-12-29

W Niedzielę św.  Rodziny- 29 grudnia- w Dziedzicach przy żywej szopce odbyło się tradycyjne rodzinne kolędowanie, które zgromadziło bardzo wielu uczestników.  Do kolęd przygrywała nasza parafialna orkiestra i szkolny zespół fletowy.

Spotkanie wigilijne samotnych2019-12-19

Tegoroczne spotkanie wigilijne osób samotnych odbyło się w restauracji Omega w Smolarni.  Po modlitwie i posiłku na wspólne kolędowanie przybył fletowy zespół elfów z naszej szkoły,  który wprowadził zebranych w prawdziwie świąteczny nastrój już na kilka dni przed Bożym Narodzeniem.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie2019-12-14

W dniach 14 - 15 grudnia wybraliśmy się parafialnie do Krakowa, by nie tylko podziwiać jarmark bożonarodzeniowy , ale też zwiedzić miejsca bliskie Janowi Pawłowi II.  W sobotę przemierzaliśmy uliczki i piękne zakątki Krakowa. Natomiast niedzielę rozpoczęliśmy od Eucharystii w Łagiewnikach,  potem zwiedziliśmy Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie , po czym przejechaliśmy do Wadowic, a nasz wyjazd zakończony został krótkim pobytem w Kalwarii Zebrzydowskiej. W późnych godzinach wieczornych wróciliśmy do Racławiczek. Był to czas pięknego wyjazdu oraz integracji między parafiami, bo razem z nami ścieżki papieskie przemierzali parafianie z Brożca.

Adwent 20192019-12-14

Tegoroczny adwent przeżywaliśmy pod hasłem: WIELKA TAJEMNICA WIARY, podczas rozważań roratnich przybliżane były kolejne fragmenty Mszy św.  Po parafii pielgrzymowały wizerunki patronów Eucharystii - św.  Jacek, św.  Dominik Savio i św.  Tarsycjusz, przy których rodziny zgromadzone na modlitwie śpiewały pieśni eucharystyczne. 6 grudnia odwiedził nas też św.  Mikołaj . Na zakończenie adwentu ks. Proboszcz nagrodził dzieci, które w tym roku bardzo aktywnie uczestniczyły w roratach.

< Nowsze wydarzenia  1   2   3  4  ..  86  Starsze wydarzenia >

Aktualizacja: