Parafia Racławiczki - Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RACŁAWICZKI

od 2022-05-15 do 2022-05-22

Porządek nabożeństw

Niedziela - V Niedziela Wielkanocna (2022-05-15)

7:00
Za + Hildegard Trautmann, córkę Marię, matkę Martę, 2 braci, siostrę i szwagierkę. (Ścig)
8:45
Za + rodz. Elżbietę i Wilhelma Kuptz, Annę i Alojzego Apostel, dziadków, rodzeństwo i pokr. (Racł)
10:30
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Joanny Drescher z okazji 30 urodzin. (Racł)
15:00
Nabożeństwo majowe -celebracja liturgiczna dla klasy VII.

Poniedziałek - święto św. Andrzeja Boboli

7:00
Za + żonę i matkę Marię Josef, jej rodziców Brygidę i Józefa Sacha, teściów i pokrewieństwo. (Racł)
18:00
Za + Różę Ruske w 30 dzień po śmierci. (Racł)

7:00
Za + rodziców Waleskę i Antoniego Majer, matkę Rozalię Machon, ciotkę Krystynę, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące. (Ścig)

7:00
Za + Elfrydę i Rudolfa Morawiec, rodziców, braci Jerzego i Otto oraz siostrę Gabrielę. (Racł)

7:00
Za wstawiennictwem św. Rity z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Szkaplerznej oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie. (Dz)
18:00
Za + Norberta Werner w 30 dzień po śmierci. (Racł)

7:00
Za + Helenę Lubczyk, rodziców Bencz, siostrę z mężem i brata. (Smol)
18:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Artura Wieja. (Ścig)

Sobota - św. Jana Nepomucena

11:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w pracy duszpasterskiej dla ks. Proboszcza z okazji 25 rocznicy święceń kapłańskich.

Niedziela - VI Niedziela Wielkanocna (2022-05-22)

7:00
Za + ojców Franciszka Wieja, Rudolfa Bieniek, brata Józefa, szwagierkę Mariolę i + z pokrewieństwa Wieja -Bieniek. (Racł)
8:45
Za + Małgorzatę i Gerarda Hejna i + z pokrewieństwa. (Racł)
10:30
W intencji przeżywających 1, 10, 25 i 30 (+ Tomasza Lisoń) rocznicę I Komunii świętej, ich rodziców i krewnych.

1. W czwartek:
    -spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VI (godz. 15.15)
    -po nabożeństwie majowym zbiórka dla całej Liturgicznej Służby Ołtarza.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00.
  3. W zakrystii do odbioru Apostolstwo Chorych, Misyjne Drogi i Rycerz Niepokalanej.
  4. Dziękuję za dary na plebanijny stół.
  5. W związku z drastycznymi cenami za wywóz śmieci cmentarnych powstał na cmentarzu kompostownik. Proszę, by do kontenerów na śmieci wrzucać tylko szkło i plastik. Natomiast wszystkie odpady tzw. BIO wrzucać do tego kompostownika. Mam nadzieję, że poprzez segregację śmieci zmniejszymy koszty utrzymania cmentarza.
  6. W piątek przed Mszą św. szkolną o godz. 17.30 spowiedź dla dzieci z I rocznicy Komunii św.

www.parafia-raclawiczki.pl