Parafia Racławiczki - Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RACŁAWICZKI

od 2022-01-16 do 2022-01-23

Porządek nabożeństw

Niedziela - II Niedziela Zwykła (2022-01-16)

7:00
Za + Eryka Służałek w 30 dzień po śmierci. (Kop)
8:45
Kolędowa w intencji parafian ze Smolarni i Serwitutu.
10:30
Za + matkę Adelajdę Kołodziej w 10 r. śmierci, ojca Alfreda, siostrę Waltraudę, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące. (Dz)
Nieszpory

Poniedziałek - św. Antoniego

7:00
Za + męża, rodziców z obu stron i o Boże błogosławieństwo w rodzinie. (Racł)

7:00
Za + rodziców, dziadków i pokrewieństwo. (Racł)

Środa - św. Józefa Sebastiana Pelczara

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz za + męża, zięcia, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące. (Racł)

7:00
Za + Zofię i Walentego Niedziela, ich synów Józefa i Dominika oraz córkę Annę. (Racł)
15:00
Pogrzeb + Józefy Jawor (Dz.)

Piątek - św. Agnieszki

17:30
Do św. Antoniego w intencji jego czcicieli.

8:00
W intencji babć i dziadków.

Niedziela - III Niedziela Zwykła (2022-01-23)

7:00
Za + ojca Pawła Wieja, żonę Annę, rodziców Hildegardę i Józefa Góreczka, pokrewieństwo i o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie. (Dz)
8:45
Za + ojca Ditra Suchy, dziadków z obu stron i o błogosławieństwo Boże w rodzinie. (Dz)
10:30
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli i Waltra Suchy z okazji 45 r. ślubu. (Racł)
15:00
Nabożeństwo kolędowe –koncert kolęd.

Ogłoszenia

1. We wtorek rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność Kościoła –pamiętajmy o tym w naszych modlitwach.
  2. W czwartek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VI –godz. 15.15.
  3. W piątek, po mszy szkolnej, zapraszam na spotkanie chętnych do bycia ministrantem lub lektorem.
  4. W przyszłą niedzielę, w czasie nabożeństwa, koncert orkiestry ze Strzeleczek.
  5. Zachęcam do nabywania Gościa Niedzielnego, który kosztuje obecnie 8 PLN.

www.parafia-raclawiczki.pl