Parafia Racławiczki - Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RACŁAWICZKI

od 2021-10-17 do 2021-10-24

Porządek nabożeństw

Niedziela - XXIX Niedziela Zwykła (2021-10-17)

7:00
Za + Adolfa Wien w 1 r. śmierci. (Dz)
8:45
Za + Ernesta Suchy, syna Rajmunda, rodziców Suchy, Honisz, 2 synów, Huberta Rybarczyk, jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące. (Racł)
10:30
Za + Jana i Elżbietę Lenart, Józefa i Łucję Pientka, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące. (Ścig)
15:00
Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek - święto św. Łukasza

7:00
Za + rodziców Alojzego i Marię Seibert, syna Bernarda, szwagra Rajmunda, dziadków z obu stron i pokrewieństwo Seibert, Latus i Stryj. (Racł)
18:00
Za + ks. Ryszarda Michalik, jego dziadków, ciocie, wujków i kuzynów. (Smol)

7:00
Za + dziadków, rodziców, teściów, dzieci i pokrewieństwo. (Racł)

Środa - św. Jana Kantego

7:00
Za + rodziców, męża, syna, teściów i dusze w czyśćciu cierpiące. (Racł)

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie. (Dz)

Piątek - św. Jana Pawła II

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz za + rodziców. (Smol)
18:00
Za + Agnieszkę i Pawła Sobek, rodziców i rodzeństwo z obu stron. (Racł)

8:00
Za + Gertrudę i Reinholda Rybarczyk oraz pokrewieństwo Rybarczyk –Trinczek. (Racł)
17:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Kamila Cziomer z okazji 18 urodzin. (Racł)

Niedziela - XXX Niedziela Zwykła (2021-10-24)

7:00
Za + rodziców Różę i Edmunda Honisz, Monikę i Pawła Deszczka, córkę, synów, wnuka, zięcia, dziadków, pokrewieństwo i o błogosławieństwo Boże w rodzinie. (Racł)
8:45
Za + męża Joachima Joseph, rodziców Teodora i Łucję, syna Otto oraz Emila i Marię Manek, córkę Agnieszkę, syna Jerzego i dusze w czyśćcu cierpiące. (Smol)
10:30
Za + Helenę i Józefa Augustyn, Henryka i Donatę Chowaniec, ich rodziców Wincentego i Ruth Chowaniec i + z rodziny. (Racł)
15:00
Nabożeństwo różańcowe.

Ogłoszenia

1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.00. W sobotę po mszy świętej porannej.
  2. Dziękuję za dzisiejszą kolektę na misje.
  3. Od jutra, po mszach św. i różańcu, można zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
  4. Spotkania kandydatów do bierzmowania: poniedziałek –klasa VIII (g. 15.45), czwartek –klasa VI (g. 16.00).
  5. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na remont kościoła.
  6. W zakrystii można nabyć jeszcze kalendarze (cena 7 PLN) i odebrać czasopismo Miłujcie się.
  7. Bóg zapłać za wszelką życzliwość. W sposób szczególny pragnę podziękować naszym panom, którzy przez kilka sobót pracowali przy murze kościelnym.

www.parafia-raclawiczki.pl