Parafia Racławiczki - Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RACŁAWICZKI

od 2021-08-01 do 2021-08-08

Porządek nabożeństw

Niedziela - XVIII Niedziela Zwykła (2021-08-01)

7:00
Za + męża Jerzego Morawiec, rodziców z obu stron, braci Otto i Rudolfa, siostrę Gabrielę, 2 szwagierki, dziadków i pokrewieństwo. (Racł)
8:45
Za + męża Waltra Michalik, jego rodziców, siostry, szwagrów, Augusta i Annę Józef, Martę Harynek, Jerzego Globisz i pokrewieństwo. (Ścig)
10:30
Za + rodziców Jana i Gertrudę Janik, ojca Ryszarda, siostrę Barbarę, szwagra Krystiana. (Smol)
15:00
Nabożeństwo w intencji kierowców z poświęceniem pojazdów.

7:00
Do Bożej Opatrzności o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie. (Racł)

7:00
Za + rodziców, siostrę, szwagra, wujka i dziadków. (Ścig)
18:00
Za + Otylię Burosch w 1 r. śmierci i męża Rudolfa. (Ścig)

Środa - św. Jana Marii Vianneya

7:00
Za + matkę Rozalię Machon, Waleskę i Antoniego Majer, ciotkę Krystynę, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące. (Ścig)
10:00
Pogrzeb śp. Norberta Blaucik.

Czwartek - I czwartek miesiąca

Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:30
Do Jezusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania kapłańskie i za kapłanów.

Piątek - święto Przemienienia Pańskiego

7:00
W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Józef i Ernst oraz za + rodziców. (Dz)

Sobota - I sobota miesiąca

7:00
1. W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Maryi. 2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mariusza Blaucik z okazji 30 urodzin. (Ścig)

Niedziela - XIX Niedziela Zwykła (2021-08-08)

7:00
Za + męża Norberta Kołek, Magdalenę i Antoniego Magiera, brata Józefa, teściów, Józefa Rinke, szwagra i pokrewieństwo. (Racł)
8:45
Za + rodziców Matyldę i Alojzego Wybraniec, Otylię i Piotra Hajduk, dziadków, pokrewieństwo oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie. (Ścig)
10:30
Za + Gotfryda i Annę Hellfeuer, synów Zygmunta i Reinholda, rodziców Emilię i Karola Honisz, pokrewieństwo Hellfeuer, Honisz i Kauczor. (Ścig)

Ogłoszenia

1. Dziękuję za dzisiejszą zbiórkę na pomoc poszkodowanym przez powódź w Europie. Na popołudniowym nabożeństwie można złożyć ofiarę na pojazdy dla misjonarzy.
  2. Dziś i jutro , pod zwykłymi warunkami, można uzyskać odpust Porcjunkuli.
  3. Zapisy na Pielgrzymkę Opolską, w dniach 19 i 20 sierpnia, tym razem są u nas. W czasie pielgrzymki nie będzie noclegów ani posiłków. Każdego dnia trzeba będzie wracać do domu. Koszt 50 PLN.
  4. W I sobotę miesiąca na poranną Mszę św przynosimy kapliczki MB Trzykroć Przedziwnej.

www.parafia-raclawiczki.pl