Parafia Racławiczki - Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RACŁAWICZKI

od 2021-05-02 do 2021-05-09

Porządek nabożeństw

Niedziela - V Niedziela Wielkanocna (2021-05-02)

7:00
Za + matkę Łucję Weinkopf, jej męża Henryka, ich rodziców i pokrewieństwo. (Smol)
8:45
Za + naszych proboszczów ks. Antoniego Kujawa i ks. Józefa Kurda.
10:30
Za + Jana Makuch w 30 dzień po śmierci. (Dz)
Nabożeństwo majowe

Poniedziałek - NMP Królowej Polski

9:00
Do MB o dar wiary, nadziei i miłości dla naszej parafii. Nabożeństwo majowe.
15:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Darii Jureckiej z okazji 18 urodzin. (Dz)

Wtorek - św. Floriana

18:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii Chowaniec z okazji 85 urodzin oraz za + męża Ericha. (Dz)

18:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i zgodę w rodzinie Szkop. (Racł)

Czwartek - I czwartek miesiąca

7:00
Do Jezusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania kapłańskie i za kapłanów.
14:30
Pogrzeb + Heleny Augustin (Niemcy)
18:00
Za + Alojzego Różyczka (od Róży Różańcowej ze Smolarni).

Piątek - I piątek miesiąca

7:00
W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18:00
Ku czci św. Floriana w intencji naszych strażaków oraz za ++ strażaków, co odeszli na wieczną służbę.

Sobota - uroczystość św. Stanisława

7:00
Za + ojców Fryderyka Globisz, Jana Becker, dziadków, + z rodzin Wenzel, Lellek i pokrewieństwo. (Racł)
13:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Pawła Złotnik z okazji 70 urodzin. (Racł)

Niedziela - VI Niedziela Wielkanocna (2021-05-09)

7:00
Za + rodziców Łucję i Józefa Pientka, synową Krystynę, Paulinę i Konrada Seibert, Jarosławę i Jana Zelek, pokrewieństwo Pientka, Seibert i Hajduk. (Ścig)
8:45
Za + rodziców Matyldę i Alojzego Wybraniec, Otylię i Piotra Hajduk, ks. Ryszarda Michalik, dziadków, szwagra Ditra, wujka Norberta i pokrewieństwo. (Ścig)
10:30
W intencji przeżywających 5 i 10 rocznicę I Komunii świętej, ich rodziców i krewnych.
Nabożeństwo majowe.

Ogłoszenia

1. Nabożeństwa majowe codziennie po mszy wieczornej, w poniedziałek i sobotę po mszy porannej.
  2. Katecheza dla klasy III we wtorek (godz. 12.40) a w piątek po mszy szkolnej.
  3. Spowiedź dla dzieci:
    • Środa –klasa IV, V, VI (godz. 17.15)
    • Czwartek –klasa VII i VIII (godz. 17.15).
  4. Za tydzień, przed kościołem, zbiórka na remont naszej opolskiej katedry.
  5. W zakrystii do odbioru Rycerz Niepokalanej i Misyjne Drogi.
  6. Bóg zapłać wszystkim dobrodziejom naszej parafii: za kolektę remontową, za wpłaty indywidualne oraz za wszystkie inne ofiary złożone na poczet remontu.

www.parafia-raclawiczki.pl