Parafia Racławiczki - Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RACŁAWICZKI

od 2020-09-20 do 2020-09-27

Porządek nabożeństw

Niedziela - XXV Niedziela Zwykła (2020-09-20)

7:00
Za + rodziców Pawła i Emilię Kania, Bertę i Ernesta Gabriel, dziadków i ciotkę Łucję Michalik. (Kop)
8:45
Do Anioła Stróża w intencji rocznych dzieci Pauliny Ptaszek i Oliwii Gigla, ich rodziców i chrzestnych.
10:30
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Danuty i Artura Milewskich z okazji 30 r. ślubu i za + rodziców. (Racł)
15:00
Nieszpory

Poniedziałek - święto św. Mateusza

7:00
Za + męża, teściów, rodziców, szwagra, ciotkę i pokrewieństwo. (Ścig)

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie i za ++ z pokrewieństwa. (Smol)

Środa - św. o. Pio

7:00
Za + męża, zięcia, rodziców, teściów i pokrewieństwo. (Dz)

7:00
Za + rodziców, rodzeństwo, dziadków, pokrewieństwo i o Boże błogosławieństwo w rodzinie. (Racł)
11:30
Ślub rzymski: Rafał Kozubek –Patrycja Różyczka.

Za + Krzysztofa. (Ścig)
18:00
Za + rodziców Bernarda i Marię Weinkopf, ich rodziców, rodzeństwo oraz Jana i Wiktorię Kopacz, ich rodziców, rodzeństwo i wnuka. (Racł)

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Sylwii Wieliczek z okazji 60 urodzin i za + męża. (Racł)

Niedziela - Niedziela dożynkowa (2020-09-27)

7:00
Za + rodziców Różę i Edmunda Honisz, Monikę i Pawła Deszczka, córkę, synów, wnuka, zięcia, dziadków, pokrewieństwo i o Boże błogosławieństwo w rodzinie. (Racł)
8:45
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jolanty i Zygmunta Kontny z okazji 25 r. ślubu. (Dz)
10:30
Msza święta dziękczynna za tegoroczne plony.
15:00
Nabożeństwo dziękczynne.

Ogłoszenia

1. W tym tygodniu można jeszcze składać ofiary za ławki oraz na utrzymanie cmentarza (woda i śmieci).
  2. W sobotę pielgrzymka dzieci I Komunijnych na Górę św. Anny –zbiórka pod kościołem (godz. 8.45).
  3. W sobotę spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. –godz. 17.00 (Caritas).
  4. Rejonowe spotkanie Bractwa św. Józefa w Brożcu –piątek, godz. 18.00.
  5. Zachęcam do nabycia kalendarzy: ścienne (6 PLN) oraz rolniczy książkowy (28 PLN).
  6. W zakrystii do odbioru Apostolstwo Chorych.
  7. Dziękuję za wszelkie dary na plebanijny stół.

www.parafia-raclawiczki.pl