Parafia Racławiczki - Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RACŁAWICZKI

od 2020-06-28 do 2020-07-05

Porządek nabożeństw

Niedziela - XIII Niedziela Zwykła (2020-06-28)

7:00
Za + Różę Pawleta w 1 r. śmierci. (Racł)
8:45
Za + Krystynę Lubczyk, jej rodziców, teściów i + z rodziny. (Racł)
10:30
Do Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Alana Kollek, jego rodziców i chrzestnych.

Poniedziałek - uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła

7:00
Za + rodziców Szynawa, Ryczyrz, braci Bernarda i Jerzego, dziadków i pokrewieństwo. (Ścig)
Za + Karola Sobek, jego rodziców Pawła i Agnieszkę, brata Huberta

7:00
Za + Krystynę Pientka w 20 r. śmierci, jej rodziców, brata, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące. (Racł)

7:00
Za + męża Franciszka, jego siostrę, rodziców, teściów oraz za siostrę Annę i jej męża. (Racł)

Czwartek - I czwartek miesiąca

Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:30
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Waltra Pientka z okazji 80 urodzin i za + żonę Krystynę. (Racł)

Piątek - I piątek miesiąca

7:00
W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18:00
Za + matkę Elżbietę Woehl, męża Józefa, rodziców oraz za + Jana i Matyldę Bartoń, 2 synów i rodzeństwo. (Racł)

Sobota - I sobota miesiąca

7:00
W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Maryi.
16:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Huberta Globisz z okazji 50 urodzin. (Racł)

Niedziela - XIV Niedziela Zwykła (2020-07-05)

7:00
Za + Arnolda Rusz, jego ojca Gerharda, brata Zygmunta, dziadków Rusz, Michalik, Gerharda Wolny z żoną i pokrewieństwo. (Ścig)
8:45
Za + Mariana Skrzypeckiego w 3 r. śmierci. (Dz)
10:30
Za + Ernesta Suchy, rodziców Suchy, Honisz, 2 synów, dziadków, rodzeństwo, Huberta Rybarczyk, jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące. (Racł)
15:00
Nieszpory

1. Dziś nie będzie nabożeństwa.
  2. Za tydzień śpiewamy Godzinki (godz. 10.10), przed nabożeństwem zmiana tajemnic różańcowych. Natomiast przed kościołem zbiórka na remont naszej katedry.
  3. W zakrystii do odbioru Rycerz Niepokalanej.
  4. Do czwartku kancelaria parafialna nieczynna.
  5. „Bóg zapłać” wszystkim dobrodziejom naszej parafii. Parafianom z Racławiczek dziękuję za troskę o czystość kościoła i obejścia wokół niego. Dyżur przejmują parafianie z Dziedzic.

www.parafia-raclawiczki.pl