Parafia Racławiczki - Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RACŁAWICZKI

od 2019-08-18 do 2019-08-25

Porządek nabożeństw

Niedziela - XX Niedziela Zwykła (2019-08-18)

7:00
Za + Franciszkę Wybraniec, rodziców, syna i córkę, męża Alojzego, krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące. (Ścig)
8:45
1. Za + męża Waltra Michalik, jego rodziców, siostry, szwagrów, Annę i Augusta Józef, Martę Harynek, dziadków i pokrewieństwo. (Ścig)

2. Za + Antoniego Dziony w 30 dzień po śmierci. (Dz)
10:30
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Kontny i za + dziadków z obu stron.(Smol)

7:00
Za + męża, rodziców, teściów, dzieci, wnuczkę, 2 szwagrów, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące. (Dz)

Wtorek - św. Bernarda

7:00
Za + Romana i Łucję Pientka, Alojzego i Paulinę Nosol, 2 synów, zięcia, + z rodziny, rodziców Antoniego i Magdalenę Magiera i ich syna Józefa. (Dz)

Środa - św. Piusa X

7:00
Za + rodziców, dziadków, teściów, syna i + z rodziny. (Racł)

Czwartek - NMP Królowej

7:00
Za + męża i ojca Bernarda Kowolik, rodziców, teściów i + z pokrewieństwa. (Racł)
12:00
Ślub rzymski: Dominik Lisek –Katrina Kołek.

18:00
Za + męża Pawła Kołodziej. (Smol)

Sobota - święto św. Bartłomieja

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Apostel. (Racł)
15:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Natalii Gorek z okazji 30 urodzin oraz za + ojca Waldemara Pelka. (Racł)

Niedziela - XXI Niedziela Zwykła (2019-08-25)

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Weinkopf i Stefanowski. (Racł)
8:45
Za + męża Ditra Suchy, rodziców Alojzego i Agnieszkę Lazar, 2 braci, bratowe, Teofila i Augustę Suchy oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie. (Dz)
10:30
Do Anioła Stróża w intencji przyjmujących chrzest święty: Juliana Tannenbaum, Sophie Lischka oraz rocznego Wojciecha Stanula, ich rodziców i chrzestnych.

Ogłoszenia

1. Dziękuję ks. neoprezbiterowi Michaelowi Muskalla (z parafii Ujazd Śląski), za wygłoszenie kazań i udzielenie nam błogosławieństwa prymicyjnego.
  2. Dziś, z racji odpustu w Strzeleczkach, nie będzie nabożeństwa.
  3. Dziękuję za wszelkie dary na plebanijny stół.

www.parafia-raclawiczki.pl